Hizmetlerimiz

Hizmet Anlayışımız

Genç ve Dinamik Olarak BaşladığImız Bu Sektörde Hızlı ve Güvenilir Adımlarla İlerliyoruz.Sektörün İhtiyaçlarını İyi Analiz Ediyor ve Kurumlar için En Efektif Çözümlere Ulaşıyoruz.

BULUT SİSTEMİ

Modern zamanlarda dinamik sistemler hepimizin ihtiyacı. Hemen her sektörde devam eden yüksek genliğe sahip iş akışını yönetebilmek için ihtiyaç duyduğunuz çözümlerin hızlı, verimli ve kolay erişilebilir alt yapılara sahip olması zorunluluktur. Geleneksel bilgi teknolojisi alt yapısına göre oldukça büyük avantajlara sahip Bulut Sistemi, size tüm kaynakları en iyi biçimde kullanmak ve her zaman erişebilme olanağı sunuyor. Atıl sistem kaynağının boşa harcanması durumunda, belli bir noktaya yığılma olması nedeniyle sistemlerin çalışmaz hale gelmesi sorununu bütünüyle ortadan kaldıran, veriyi mükemmel biçimde saklarken yüksek güvenlik özellikleri sunan Bulut Sistemi High Technology Bilimi Sistemleri tarafından size sunuluyor. Bulut Altyapısını kullanarak, web siteleriniz için %100 uptime garantili sunuculara sahip olabilir, veri hızının belirlenen üst sınır içerisinde her zaman maksimum seviyede olmasını sağlayabilirsiniz. Uygulamaları çok daha ekonomik biçimde edilebilir ve dünyanın en gelişmiş güvenlik altyapısına doğal olarak sahip olabilirsiniz. Ayrıca, iş akışı yazılımlarının kullanımını da cloud üzerinden yaparak, dünyanın her yerinde işletme verilerinize ulaşabilir, işlem yapabilir ve hatta saha donanımlarınızı bu sisteme entegre ederek, mükemmel bir alt yapıyı ekonomik biçimde kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Bulut Sistemi, geleneksel sunucu teknolojisinden oldukça farklıdır. Paylaşımlı sunucuların kapasite kullanımlarına göre sanat birimlerin performansları düşebilirken, Bulut Sistemi üzerinde çalışan makineler asla performans kaybına uğramaz ve bir kaynak hiç çalışmasa dahi, sistem diğer kaynakları kullanarak kendisi için ayrılmış limit içerisinde sorunsuz biçimde çalışabilir.

AR-GE

Teknolojinin akıl almaz bir hızla geliştiği günümüzde, yazılım dünyası her firma bazında bir devrime gebe iken mevcutla yetinmeyip, geleceği bakmak bizim vizyonumuz. Yazılım, “olmaz” kavramının söz konusu olmadığı, yapabileceklerinizin hayal gücünüz ve donanım dünyasının sunduğu sınırlarla ölçeklenebilen bir iş ve geliştirme bu dünyada yalnızca devasa oyuncuların değil, görece küçük oyuncuların da mucizevi işleri ortaya çıkarabilmesi muhtemel. Gerek müşteri ihtiyaçları bağlamında, gerekse bir ticari zemine bağlı olmadan sürdürdüğümüz Ae-Ge çalışmalarımız, yeni ufuklara hep birlikte yelken açabileceğimiz zemini oluşturmamızı sağlıyor. İhtiyaca uygun çözüm üretebilmek, sınırların dışında çıkmak ve mevcut olanı şartlara uydurmakla ilişkilidir. Biz sizi sisteme uydurmak yerine, sistemi geliştirerek sistemi size uydurmayı tercih ediyoruz. Hatta, bir fikriniz varsa, onun için bir sistem geliştirmeyi deniyor ve çoğunlukla başarılı oluyoruz. Ticari yazılımların çoğu basmakalıp ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanır. Ve işletmeler, süreçlerini bu yazılımların sınırlarında sürdürmek durumunda kalır. Oysa bu durum, belki de çok farklı ve inovatif bir çalışma sistemine zarar verebilir. O halde neden sınırlara bağlı kalasınız? High Technology Bilişim Sistemleri sizin iççin teknolojinin sınırlarını zorluyor ve ihtiyacınız olduğunun farkında bile olmadığınız çözümleri üreterek iş hayatınızı mükemmelleştiriyor. Uzmanlık ve enerjimizin tamamını özgün işler ortaya koymak için kullanıyor ve en iyiyi arıyoruz. Siz de bizi çözüm ortağınız olarak görüyor ve bizimle aynı zemini paylaşıyorsanız, birlikte olmaktan memnuniyet duyarız.

SİSTEM ENTEGRATÖRÜ

Kurumsal yapıların en büyük sorunu, sahip olunan farklı fonksiyonlara sahip sistemlerin birbirleri ile birlikte efektif biçimde çalışmamasıdır. Farklı üstleniciler tarafından çoğu zaman değişik alt yapılar kullanılarak geliştirilen sistemlerin entegrasyonunda ciddi sıkıntılar yaşanabilmektedir ki, bütün halinde kullanılamadığından, pek çok kurumun sahip olduğu sistemlerin yönetimsel sorunlarının üstesinden gelebilmek için ciddi bir mesai sürdürülmesi gerekli olmaktadır. Bu durumda kimi sistemler kullanılamaz hale gelebilmektedir ki, yazılımların sorun yaratmak yerine sorunları çözmek için sağlandığı hesaba alındığında bu sistemlerin bu şekilde kullanılmasının bir anlamı da olmayacaktır. Sorunun doğrudan çözümüne yönelik Sistem Entegratörü çözümümüz sayesinde, tüm sistemleri bir arada çalışabilen mükemmel yapılar haline getirebiliyor, ulusal veya global boyutta bir sistemi inşa edebiliyoruz. Sistem Entegratörü; yeni bir yazılım olmaktan öte, mevcut alt yapıları bir araya getiren ve entegre biçimde çalışmalarını sağlayan mekanizmadır. Bilgisayar ağları, lokal veri girişlerinin ve depolama birimlerinin bulunduğu yazılımlar, süreç yönetimi sistemleri gibi bir çok sistem Sistem Entegratörü ile bir araya getirilebilir. Bu sayede sistemlerin tek merkezden izlenmesi ve kontrol edilebilmesi mümkün olmaktadır. Dağınık bir sistemin yaratacağı iş yükünün sıfır seviyesine indirgeneceği çözümle birlikte bir araya getirilen sistemler üzerinde modifikasyonlar da yapılarak, bir arada çalışabilmeleri için mükemmel hale gelmeleri sağlanır. Genellikle çok büyük yapıların tercih ettiği çözümlerin, herhangi bir boyutta uygulanabilmesi mümkündür ki, tek bir kurumun içerisindeki sistemin birleştirilebilmesi mümkün iken, ülke çapında bir ağı bir araya getirebilmek de mümkündür.

Share on
© 2019 abrakadabra-ad